גילגול נשמות - שיחזור גילגולים
גילגול נשמות
מתקשרים בטלפון 24/7 
 

מיסטיקנים|מתקשרים

מיסטיקול 8 - מיסטיקנים און ליין
מתקשרים מומלצים בטלפון
 במרחק נגיעה אחת משינוי משמעותי בחיים
מיסטיקנים בשיחה אישית ודיקרטית

 

                                                                     מיסטיקנים|מתקשרים|מקובלים 

      גלגול נשמות   תקשור ובדיקה 

מיסטיקנים|מתקשרים|מדריכים ויועצים רוחניים
בשיחה אישית ודיסקרטית
 לפי תקנון האתר לבני 18 ומעלה
גלגול נשמות
012-409-0072-0030
 
מיסטיקול 8
מיסטיקנים|מתקשרים


בדיקת קארמה
מתקשרים רוחניים  |  תקשור  |  קבלה  |  עין הרע  |  ברכות קמעות וסגולות  |  תשובות לשאלות  |  תקשור אונליין  |  תקשור און ליין  |  


התחברות לחברים

דף הבית >> קארמה >> גילגול נשמות - גלגול נשמות
 

   

>>>>>>הצטרפות למומחים לחצו כאן >>>>>>>>

שחזור גלגולים
פסיכותרפיה הוליסטית-איזון גוף רוח ונפש.

 
קו המיסטיקנים
24 שעות ביממה
בשיחה אישית ודיסקרטית
תשובות לשאלות - גילגול נשמות

בשיטות מיסטיקה שונות - שיחזור גלגולים
בדיקת גילגול נשמות

 עכשיו במענה טלפוני מיידי
 24 שעות ביממה עכשיו בטלפון!!!!!
גילגול נשמות
 מיסטיקנים און ליין
תשובות לשאלות לכל בעיה בכל בנושא

 


מיסטיקול 8 מיסטיקנים בטלפון, מתקשרים בטלפון,
מומחי קבלה, מומחי טארוט, מומחי נומרולוגיה, מומחי אסטרולוגיה.
עכשיו בטלפון--------------------->>>>
קו המיסטיקנים - קו המומחים
שחרור חסימות - הגשמה עצמית

שיחה אישית  לשרותכם 24 שעות
מענה טלפוני מיידי חייגו עכשיו 


012-409-0072-0030 
9.90 לדקה
 
בכפוף לתקנון האתר מגיל 18 ומעלה
     

גלגול נשמות - שיחזור גילגולים

אמונה בגלגול נשמות

נושא גילגול נשמות שזור ומשולב באמונה העממית כמו גם בדתות רבות. מדובר בתהליך מיסטי אשר בבסיסו עומדת נצחיותה של הנשמה הגוברת על מותו הגשמי של הגוף. האמונה בגילגול נשמות היא התשובה לשאלה הקיומית ששואל עצמו כל אדם המתענין בנושאי מיסטיקה ורוחניות – להיכן הולכת הנשמה לאחר המוות. נושאי מיסטיקה נוספים אשר מתקשרים לשאלה קיומית זו הוא ענין חזרתו של הגוף בתחית המתים וכמובן קיומו של העולם הבא.
 
קימות גרסאות שונות בתרבויות, דתות וענפי מיסטיקה שונים לגבי מושג מיסטי זה. היסוד המרכזי של כולן הוא חזרתה של הנשמה לעולם לאחר המות, או השארותה בעולם בתוך ישות גשמית אחרת. ישנן אמונות לפיהם נשמתו של האדם יכולה להתגלגל בחי, צומח או דומם ולפי אמונות מיסטיקה אחרות גלגול נשמות יתבצע תמיד על ידי הולדתו של אדם חדש בעולם.
 
המדע המודרני, נכון להיום, לא הצליח למצוא שיטה או דרך המאפשרת מעבר של התודעה, כלומר מחשבות, רגשות, זכרונות, אישיות וכו', באופן חלקי אפילו, מאדם אחד לאדם אחר. מעבר כזה נחשב על טבעי, מיסטי לחלוטין. מבחינה מדעית אנשים מתקשרים אלו עם אלו רק באמצעות החושים המוכרים, דיבור ושמיעה, כתיבה וקריאה וכו'. המדע סבור כי התודעה מאוחסנת במוח בצורה כימית וחשמלית. כאשר האדם הולך לעולמו, המידע הנמצא במוח נהרס ואובד, התודעה נכבית. למרות זאת, ידועים בעולם חוץ מאשר מטפלים אלטרנטיביים העוסקים בתחומי מיסטיקה או פסיכותרפיה הוליסטית, גם פסיכולוגים קונונציונליים ואף פסיכיאטרים המאמינים בגלגול נשמות, אשר משתמשים בנושא שיחזור גלגולים כאשר הוא משולב עם טכניקות מקובלות.
 
ישנם כאלה המאמינים בגילגול נשמות באופן שבו מיד לאחר המוות, הנשמה אמנם ממשיכה את קיומה, אך יכולה לעשות זאת לא בעולם אחר אלא לא רק באדם - בבעל חיים, צמח או דומם. מטרתו של האדם בעולם היא להשלים יעוד מיסטי רוחני. אם לא השלים האדם יעוד מיסטי רוחני זה – הוא יתגלגל שוב ושוב, מה שנקרא "תיקון", בכל פעם בהתאם למעשיו החיוביים או השליליים.  
 
כפי שציינו בתחילה, גילגול נשמות הוא נושא המאפיין תרבויות, דתות ושיטות מיסטיקה שונות בכל רחבי העולם.

גלגול נשמות לפי הקבלה וביהדות

בתורת הנגלה, החל מהתורה שבכתב: התורה, הנביאים והכתובים וכלה בתורה שבעל-פה: משנה, תלמוד בבלי, תלמוד ירושלמי ואף מדרשי האגדה, אין שום אזכור ולו הקל שבקלים לנושא גלגול נשמות באופן ברור או מעורפל, למרות שכמובן היהדות מאמינה כי האדם יקום מחדש בתיחת המתים. מצד שני, לפי הקבלה, ישנם רמזים רבים והתייחסות לא מפורשת לתורת גילגול הנשמות לפי היהדות. כך למשל, כאשר מוזכר בגמרא הביטוי "רשע בן צדיק" אין הכוונה לרשע שאביו היה צדיק, אלא לאדם שנשמתו הקודמת היתה בגופו של צדיק אך התגלגלה בגופו של רשע.
 
מצד שני, ספר הזוהר המיוחס לרבי שמעון בר יוחאי ואשר המתנגדים לו מייחסים אותו לרבנים מתקופת ימי הביניים, מרבה בהסברים לגבי גילגול נשמות ואף נותן הסבר מיסטי קבלי לנושא זה.
 
לאחר תקופת חז"ל נמצאים רבנים חשובים אשר התנגדו בחריפות לאמונה בגילגול נשמות – רבי סעדיה גאון למשל, אשר ראו בו סוג של מיסטיקה זרה ליהדות. מאידך גיסא נמצאו מקובלים רבים, לרבות כמובן האר"י הקדוש, אשר מסבירים ומבארים נושא זה, את אופניו ומהלכיו, לפי הקבלה היהודית.
 
בכתבי הרמב"ם לא מוזכרת האמונה בגלגול נשמות כחלק מיסודות האמונה היהודית וידוע כי בנו של הרמב"ם דחה את האמונה בגילגול נשמות באופן מפורש וברור. ידועים גם רבנים גדולים אחרים אשר התווכחו סביב נושא מיסטי זה.
 
לפי הקבלה, בפרט ובמיוחד בכתבי האר"י הקדוש, מוסברים היטב מטרתו של הגלגול כמו גם אופניו השונים לגבי חלקיה השונים של הנשמה: הנפש, הרוח והנשמה הקדושה. הנשמה מורכבת מענפים וניצוצות רבים אשר מתגלגלים שוב ושוב כדי לזככה ולתקנה והם מצטרפים לרוחות המתגלגלות יחד עם נפשות מגולגלות.
 
כאשר האדם חוטא, החטא מתבטא בפגם ברוח ובנפש ואז האדם מתגלגל שוב כך שהוא נענש בגלגול החדש. לפי הקבלה זו הסיבה וזה המקור של אסונות נוראיים או לעונשים המגיעים לצדיקים, לילדים שלא חטאו וכו'. האר"י כתב כי היהודים אשר נרדפו ונפגעו ממעשיה של האינקוויזציה בספרד זכו לעונש זה לא בגלל מעשיהם באותה עת, אלא כתוצאה מחטאיהם בגילגולים קודמים. רבי אהרון ראטה הסביר כי זו גם הסיבה להתרחשות השואה. כאשר צוטט ע"י הרב עובדיה יוסף לפני מספר שנים, התרחשה סערה ציבורית סביב דברים אלו.
 
אחד מסיפורי גלגול נשמות המפורסמים ביותר בחסידות, אשר מרבה לספר בנושא זה, הוא הסיפור על תלמיד חכם שנהרג. תלמידי הבעל שם טוב שאלו אותו לסיבת הדבר בהיות אותו תלמיד חכם איש צדיק וירא שמים. לפי הסיפור, הבעש"ט ראה ברוח קודשו כי אותו תלמיד חכם שנהרג היה בגלגול קודם ראש הסנהדרין בימי הנביא זכריה. כאשר זכריה הנביא התנבא בדבר החורבן הצפוי, רגז עליו אותו ראש הסנהדרין והיכה אותו על לחיו, מעשה אשר הביא ללינץ' המפורסם והריגתו של הנביא זכריה המתוארים בתנ"ך. לפי הסיפור, אמר הבעל שם טוב כי אותו ראש סנהדרין נענש בכך שהוטל עליו העונש להתגלגל שוב ושוב, בכל פעם שיחזור לעולם, באדם אשר יהרג.
 
לפי הקבלה מטרתו של גילגול הנשמות היא לבצע תיקון מיסטי באותו חלק המתגלגל, אשר חסר מצווה מסוימת או מעשים מסוימים, או אשר חטא בחטא מסוים ובא להתגלגל שוב, כדי לעמוד בניסיון בפעם השניה. מאחר ואין מגלים לאדם את הסיבה מדוע הוא בא בגלגול, אותו נסיון הוא מבחן שלם ואמיתי. הביטוי "צדיק גמור" משמעותו אדם צדיק אשר התיקון שלו גמור ואינו צריך להתגלגל עוד. בכל זאת, גם צדיקים גמורים מתגלגלים שוב וזאת מאחר ולפעמים לעולם יש צורך בנשמה זו אשר אורה וכוחה ישפיע על היקום כולו.
 
לפי הקבלה הנשמה כביכול אינה רוצה לבוא לעולם, אלא הקב"ה מכריח אותה לעשות זאת מאחר והיא צריכה לעבור את התיקון הראוי לה וכן, נשמות בני אדם אחרות תלויות בה כדי לעבור את התיקון שלהן. כלומר, יש שני תפקידים השייכים אל גילגול הנשמות: תיקון הנשמה עצמה ותיקון העולם כולו. הדבר מורכב עוד יותר שכן לנשמה מספר חלקים כאמור, נפש רוח ונשמה ובגלגול יכולה הנשמה לבוא באנשים אחרים, הנפש באנשים אחרים והרוח באנשים אחרים. בסופו של התיקון חוזרים הנפש, הרוח והנשמה המקוריים אל מקומם הראשון וזהו האדם השלם אשר יקום בתחית המתים.

גילגול נשמות בדתות ואמונות המזרח הרחוק

בדתות המזרח הרחוק, גלגול נשמות מהווה חלק עקרי ויסודי של דתות המשלבות מיסטיקה באופן גלוי עם רעיונות פילוסופיים בדבר מהות האדם ותפקידו בעולם. לדעת הבודהיזם וההינודאיזם ישנו גלגל לידה ומיתה הנקרא: "סמסרה", אך הן חולקות לגבי תפקידו ומהותו.
 
ההינודאיזם סבור כי הגוף הוא כמו בית או בגד המלביש את הנשמה אשר היא בעצם הקיום האמיתי של האדם באשר הוא אדם. קארמה היא אוסף האנרגיות הרוחניות אשר אדם צובר במהלך חייו והיא הגורמת לצורך של גילגול נשמות הבא לתקן את אותם פגמים שנגרמו לו עקב קארמה שלילית. מטרתו של האדם בעולם, להגיע לתיקונו הסופי והשלם, לא יכולה להיות מושגת בגלגול אחד ויחיד, אלא היא צריכה להפרש על פני מספר גילגולים. הנשמה היא אשר שואפת להגיע לתיקון הסופי והשלם והיא עושה זאת על ידי כך שהיא בוחרת בעצמה את המועד הרצוי לגילגולה, את מקום היוולדה ואת המשפחה אשר לה תיוולד. הנשמה יכולה לחזור בה במהלך חודשי ההריון הראשונים וזו הסיבה להפלות.
 
כאשר אנו נפגשים עם אדם ומרגישים אליו חיבור מידי או קשר נסתר, הדבר נובע מהיכרות מוקדמת איתו בגלגול אחר, על אף שאיננו מודעים כלל לעברנו המשותף. גם מקומות זרים לנו יכולים להראות פתאום מוכרים גם כן על בסיס מיסטי ומופלא זה. מאחר וניתן, לפי האמונה הבודהיסטית, להזכיר לנשמה את עברה בגלגולים קודמים, ניתן לבצע שיחזור גילגולים במטרה להשיג ריפוי מיסטי, פיזי או נפשי, כל זאת כאשר האדם נפגע מטראומה בגלגול קודם אשר משפיעה עליו בגלגול זה.
 
הבודהיזם אינו רואה באותו גלגול נשמות מהלך גשמי אלא מפשיט אותו מכל גשמיות שהיא. מטרתו של האדם לפי הבודהיזם הוא להשתחרר מגלגל הסמסרה ולעבור למצב של הארה שלמה הנקרא "מוקשה". האופי והתכונות של האדם אינם מהוות את האדם עצמו, גילגול נשמות איננו גלגולה של הנשמה אלא של אותה קארמה שהיא חיצונית לנשמה. התעלות מעל אותה קארמה היא היא בעצמה ההארה והיא מושגת על ידי גלגול נשמות שהוא בעצמו דמיון ותו לא.

גלגול נשמות בתרבות היוונית

הפילוסופיה היוונית עשירה בדעות
שונות לגבי תפקידו ויעודו של האדם, תקשור בין חלקיו הגשמיים והרוחניים וכן האמונה של גלגול נשמות. הפילוסוף פיתוגרס האמין כי הוא זוכר את חייו בגלגול קודם. אפלטון וסוקרטס ציינו במפורש גילגול נשמות כחלק מאמונתם. אפלטון מזכיר את דבריו של סוקרטס לפני מותו כאשר אמר: "אין לי שום ספק כי אחזור לחיות, החיים יפרחו מתוך המוות", אך פילוסופים אחרים המתארים את סוקרטס לא מציינים את אמונותו בגילגול נשמות.
 
בכתבי אפלטון נושא גילגול נשמות תופס חלק מרכזי וכן בספרות אחרת של העולם העתיק.

גלגול נשמות באמונה הדרוזית

האמונה והדת הדרוזית אשר מאמינה
בכך שמזלו וגורלו של האדם נקבע מרגע לידתו קובעת באופן מוחלט וברור  כי גילגול נשמות הוא דבר מוחשי ועקרי. גלגול נשמות איננו רק מושג פילוסופי תיאולוגי מיסטי, אלא גם משהו המהווה חלק בלתי נפרד מאורח חייו של האדם הדרוזי. לוחמים דרוזיים בכוחות הבטחון מסכנים את חייהם מתוך אמונה אמיתית ופשוטה כי הם יתגלגלו שוב. גילגול נשמות לפי דעתם של הדרוזים הוא מידי: מיד עם מותו מתגלגל אדם דרוזי בתינוק הנולד לאשה דרוזית. כאשר יגיע העולם לקיצו, מאמינים הדרוזים, ידון בורא העולם בכל מעשיו של כל אדם בכל גילגוליו השונים.
 
גילגול נשמות מאחד למעשה את העדה הדרוזית שכן גם אויבו של אדם יכול פתאום להתגלגל בבנו, אם כך, מריבות וסכסוכים הם מיותרים, שכן למעשה כולם בני משפחה שלמה אחת. זהו סוג של סוציאליזם מיסטי. הדרוזים גם לא מרבים באשכבות והם מזלזלים במצבות, בציון יום השנה לנפטר ועליה לקברו במועד זה או בכל מועד קבוע. גם האבלות מאבדת ממשמעותה, שעה שהנפטר בעצם לא עזב את העולם, אדרבא, הוא נולד מחדש וזו בעצם שמחה לא עצב. הגוף למעשה מהווה כלי קיבול לנשמה שהיא בעצם החשובה והעיקרית.

יחסו של המדע אל גילגול נשמות

רוב רובם של המדענים מתייחסים בזלזול אל הנושא של ג
לגול נשמות ובכלל אינו מכיר בקיומה של נשמה, אשר המדע לא מסוגל למדוד או לכמת. פסיכולוגים ופסיכיאטרים אשר התשמשו בהיפנוזה גרמו למטופלים שלהם "להזכר" בחיים קודמים בגלגולים קודמים, אך כאשר ניסו מדענים אחרים לחזור על הניסוי, התברר בלכ פעם ופעם כי אותם זכרונות הינם למעשה בליל של ארועים מזמן הילדות, דברים שקלט המטופל מדרמות טלויזיוניות, תוצאה של סוגסטיה ועוד.
 
ברוב המקרים מגיע המטופל לשיחה על גילגוליו הקודמים שעה שהמהפנט מבקש ממנו לחזור אחורה בזמן. המטופל חוזר לילדות, אחר כך לרגע הלידה ואחר כך למה שהיה קודם לכך. ישנה התנגדות עזה בעולם המדעי לענין זה, שכן לטענת המתנגדים אדם השרוי תחת היפנוזה נתון להשפעת המטפל. כאשר המטפל מבקש מהטופל לחזור אחורה לפני לידתו, המטופל מבקש "לרצות" את המטפל ומדמיין, כמו שקורה הרבה פעמים תחת היפנוזה, מציאות דמיונית לחלוטין בדבר גלגולים קודמים.

 

פסיכיאטריה וגלגול נשמות

פסיכיאטרים ופסיכולוגים רבים חקרו את נושא גלגול נשמות באופן בלתי תלוי ומצאו כי אין להם כל הסבר לתופעה אבל היא קיימת ואישרו אותה מבחינה מדעית.
 
ד"ר איאן סטיבנסון, עסק במחקר של תופעה בלתי מסוברת מבחינה הגיונית: ילדים שוחחו באופן חופשי על עניינים אשר לכאורה לא היתה להם כל דרך לדעת אותם ובכל זאת הפגינו ידע מיסטי בלתי מובן. ד"ר סטבנסון ביצע מחקר שיטתי ותיעוד מלא של התופעה הבלתי מוסברת. הוא חקר ומצא את זהותו של כל אדם ואדם אשר נראה לכאורה כי כל ילד וילד התייחס אליו. הוא בירר עובדות לגבי מהלך חייו של הנפטר לרבות פציעות, צלקות ופגיעות באמצעות תעודות רפואיות ומסמכים רפואיים וניסה להתאים מומים מולדים וכתמי לידה אשר נמצאו על הילדים לאותם פגיעות ופציעות.
 
למרבה הפלא התברר כי במקרים רבים אכן באותו מקום בו נמצא כתם לידה אצל המגולגל, ארעה פציעה ולפעמים פציעה חמורה מאד אצל הנפטר. סטיבנסון טען כי הקפיד מאד על שיטות מחקר מדויקות ואובייקטיביות ואכן מצא מתאם אשר איננו מקרי בכלל וקשר בין הארועים שקרו בחייהם של הנפטרים לבין דבריהם של הילדים שהשתתפו במחקר.

 
מה שנראה בד"כ כסיפורים דמיוניים של ילדים על ארועים שכביכול קרו להם כאילו היו אנשים בוגרים נבדק על ידי סטיבנסון ונמצא מתאים לארועים אמיתיים אשר קרו והתרחשו בפועל. נמצאו ואותרו אנשים אשר נפטרו מספר שנים לפני הולדתם של אותם ילדים ואשר קיים מתאם אמיתי וברור בין מהלך חייהם לבין הסיפורים של אותם ילדים.
 
הדוקטור לפסיכולוגיה מייקל ניוטון אשר גם עוסק בהיפנוזה באופן מקצועי, פיתח טכניקה לצורך חזרה לעבר באמצעות היפנוזה (רגרסיה היפנוטית). הוא כתב שני ספרים: "גורלן של נשמות" ו-"מסע הנשמות". הספרים עוסקים במקרים אמיתיים אותם חקר ד"ר ניוטון המספרים תיאורי גילגול נשמות של מטופלים באופן מפורט ביותר. ד"ר ניוטון העביר את המטופלים למצב טראנס היפנוטי עמוק ובאמצעות שיטת הרגרסיה אשר פיתח החזיר אותם אל מעבר לנקודת לידתם עד שחזרו לחייהם הקודמים. המטופלים זכרו היטב את הארועים מגילגוליהם הקודמים ושחזרו אותם בצורה מפורטת.
 
ספר מיסטי מדעי מרתק ומופלא הוא ספר של ד"ר בריאן וייס: "שורשים ושיעורים בזמן" (באנגלית: Many Masters, Many Lives, יצא לאור בשנת 1988). הספר מתאר טיפול באמצעות שחזור גלגולים אותו ביצע ד"ר וייס, מנהל מחלקת פסיכיאטריה בבית החולים מאונט סיני במיאמי, במטופלת בשם "קתרין" (שם בדוי). קתרין סבלה מסיכזופרניה המלווה בחרדות קשות וד"ר וייס החזיר אותה באמצעות שחזור גלגולים אל גלגול קודם.
 
הטיפו הועיל והצליח מבחינה קלינית רפואית וד"ר וייס עצמו עבר במהלך אותו שחזור גלגולים תהליך מיסטי בפני עצמו. קתרין ביצעה תקשור עם מדריך רוחני וגילתה לד"ר וייס פרטים אינטמיים שמעולם לא גילה לא לה ולא לעימיתיו בבית החולים. בארה"ב נהוג אצל היהודים לתת לעצמם שם לועזי אותו הם מפרסמים בציבור ושם עברי פרטי. באותו תקשור כאמור פירטה קתרין בפני וייס את שמו העברי של אביו ועוד פרטים נוספים וכן את סיפור פטירתו של בנו של וייס בילדותו. וייס כל כך התרשם מנסיון מיסטי זה עד שהמשיך לכתוב ספרים על גלגול נשמות וכן שיחזור גלגולים: "ריפוי בנבכי הזמן", "רק האהבה היא ממשית" ועוד.
 
ד"ר וייס, בעקבות היותו פסיכיאטר מהשורה הראשונה ומנהל מחלקה, איפשר לפסיכיאטריה להתגבר על משוכת הלעג והקלס שהיה מנת חלקם של העוסקים בתחום שיחזור גלגולים וכן גילגול נשמות והפך את תרפית שיחזור גלגולים לתחום מקובל יותר בזרם המרכזי של הטיפולים.

מתקשרים און ליין, מיסטיקנים און ליין מומלצים מצוות מקצועי של מיסטיקול 8 יסיעו לכם און ליין בטלפון בנושאי גלגול נשמות, התאמה זוגית לפי גילגול נשמות, מיסטיקה, רוחניות, יעוץ רוחני הוליסטי, פסיכותרפיה הוליסטית, יועצים רוחניים.
עשו בעצמכם את החשבון. חסכו מעצמכם עלויות של: נסיעה, חניה, המתנה בתור וכו', מיסטיקול 8 תיתן לכם נוחיות באמצעות שיחה מיידית בנוחיות סביבתכם הקרובה
ללא צורך בנסיעות והמתנה. שרות מהיר ומיידי נוח וקל. שוחחו טלפונית עם מיסטיקנים און ליין בכל תחומי מיסטיקה ורוחניות.  שיחה שתאפשר לכם להתחבר אל הצד הרוחני של העולם בכלל ואתם בפרט, לענין גילגול נשמות או שיחזור גילגולים.
שרות מקצועי, אמין,  איכותי ואדיב יהיה מנת חלקכם אתכם לאורך כל הקשר עם מיסטיקול 8 אשר מציעה לכם צוות מקצועי של  מיסטיקנים מומלצים וכן מתקשרים און ליין, נומרולוגים און ליין, מקובלים ועוד.
 

Translate this page

כל הזכויות שמורות  ל   mysticall8     צור קשר  /   תמיכה /   תקנון האתר   /  הצטרפות  למומחים

מיסטיקנים און ליין

 
  * מתקשרים
  * מומחי קבלה
  * מיסטיקנים
  * אסטרולוגים
  * נומרולוגים
  * מומחי טארוט
  * פתרון חלומות
  * ייעוץ והתאמה זוגית
  * בדיקת שמות
  * עין הרע וכישופים
  * מודעות עצמית
  * בדיקת קארמה
  * ברכות וקמעות

אור ואהבה

 
ייעוץ אישי ודיסקרטי עכשיו בטלפוןהרשמו חינם עכשיו
טיפים, מסרים, עצות ותכנים
הדרך לאושר ולהגשמה עצמית
ישירות למייל הפרטי


שם מלא:  *
דואר אלקטרוני:  *
 


ברוכים הבאים !!!תודה שנרשמתם

<<< לחצו כאן לכניסה לאתר >>>
 
 

Quick Website - בניית אתר תדמית